Zlé výkony Realu Madrid nenechali chladnými ani jeho súperov. Práve na základe situácie v hlavnom meste Španielska sa rozhodol Liverpool FC zamerať na jedného z hráčov spomínaného veľkoklubu.

Jürgen Klopp podľa portálu Goal.com vyhodnotil aktuálnu situáciu u španielskeho giganta ako vhodnú na to, aby sa opätovne pokúsil získať Marca Asensia. Španiel bol objektom záujmu anglického klubu už skôr, no “Biely balet” údajne odmietol horibilnú sumu.

Ponúknutá čiastka sa dokonca mala pohybovať na úrovni 160 miliónov libier. Florentino Pérez ju mal odmietnuť kvôli tomu, že mladého španielskeho reprezentanta považoval za možného nástupcu Cristiana Ronalda. V súčasnosti je však situácia iná a to by “The Reds” veľmi radi využili.

Nemecký tréner si podľa spomínaných zdrojov myslí, že Real Madrid bude mať záujem priviesť skúseného hráča, ktorý by dokázal potiahnuť ofenzívu. Aj preto by mal byť prezident klubu ochotnejší dovoliť Asensiovi odísť. Jeho aktuálna trhová hodnota sa odhaduje na 90 miliónov eur, avšak Liverpool by si s istotou musel priplatiť viac. Zmluva mladého futbalistu totiž končí až v júni 2023.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.