Možný prestup Antoinea Griezmanna zapĺňal titulky zahraničných športových novín a portálov. Každý sa predbiehal v oznámení novej a novej informácie týkajúcej sa budúcnosti francúzskeho útočníka.

Teraz je už ale celej prestupovej ságe koniec, keďže Griezmann splnil to, čo sľúbil a ešte pred začiatkom zápasu Francúzsko – Austrália oznámil svoje rozhodnutie o prestupe alebo zotrvaní v Atléticu Madrid.

Ortieľ oznámil 27-ročný Francúz prostredníctvom online prenosu v dokumentárnom filme o sebe. Ten začal v hráčovej obrovskej vile v Madride, zachytával úvahy o prestupe alebo zotrvaní a o veľkom rozhodnutí v jeho kariére, ktoré zobrazovalo aj rozhovory, rady a hranie sa s jeho rodinou. Koniec 50 minútového dokumentu ukázal momenty z konca sezóny, až sa nakoniec Griezmann konečne dostal k odhaleniu, že chce zostať v Madride.

“Ya no aguanto. Necesito decirle a la gente que me quiero quedar”, čo v preklade znamená “Už to nemôžem vydržať. Musím povedať ľuďom, že chcem ostať,” to boli slová Antoinea Griezmanna. Týmto vyjadrením spravil veľký škrt v plánoch katalánskeho giganta a FC Barcelona tak bude musieť hľadať útočné posily inde.

Zdroj: AS.com | Foto: Twitter