Unikátny projekt organizácie OKTAGON MMA vznikol na základe nepriaznivých udalostí spojených s pandémiou koronavírusu, no už po prvých zápasoch sa ukazuje, že to nie je obyčajná “náplasť” za odložené turnaje. 

Oktagon UNDERGROUND si od prvej chvíle získal množstvo nových fanúšikov, príbehy chalanov naprieč bojových športov zaujali tisíce divákov a športových priaznivcov. Jedným z nich bol aj Patrik Jevický, skalní ho veľmi dobre poznajú, viacerí ho ale túto sobotu videli prvýkrát.

O Paťovi sme písali už skôr, jeho kariéra začala už pred niekoľkými rokmi, bolo však viac než potrebné, aby sa zviditeľnil ešte viac. A Oktagon Underground mu v tom náramne pomohol.

Patrik sa o zápase v Oktagone dozvedel na poslenú chvíľu. “V utorok večer som ležal pred telkou a jedol čipsy. Zavolal mi Erik z OFy a zisťoval, či trénujem a akú mám váhu. Nemusel sa dvakrát pýtať, zápas som bez váhania zobral,” spomína na minulý týždeň.

“Prvotne som mal nastúpiť proti Erikovi Tlkancovi. Nakoľko sa poznáme dlhšie a neraz sme spolu spárovali, nebolo by mi to veľmi príjemné, avšak vedel som, že taká ponuka sa už nikdy nemusí opakovať,” objasňuje.

“V priebehu štyroch dní som musel vybaviť množstvo vecí, vycestovať do Bratislavy a následne do Prahy. Nakoľko som síce trénoval, avšak kvalitné sparingy mi v posledných týždňoch, najmä kvôli situácii s koronavírusom, chýbali. Počas týždňa som sa dozvedel, že sa v klietke stretnem s Vlastom Čepom, už vtedy som vedel, že to bude parádny zápas!” hovorí Jevický.

O súperovi vedel, že je dobrý boxer a že nastupujem proti kvalitnému súperovi. “Nemal som čo stratiť, mojím hlavným cieľom bolo spraviť dobrú show, skvelý zápas a dať fanúšikom to, čo chceli. Zároveň Vlastovi veľmi pekne ďakujem za rešpekt a pokoru, ktorú mi prejavil, vážim si to!”

Dokonca, samotný Ondrej Novotný, vo svojom vysielaní MMA letom svetom potvrdil, že Patrika ešte v Oktagone uvidíme, a že jeho zápas pod žltočiernou hlavičkou organizácie nebol jeho posledným.

“Veľmi pekne ďakujem ľuďom za ich pozitívne reakcie, nečakal som to, som šťastný, motivovaný a odhodlaný. Aj práve kvôli nim si môžem plniť sny a verím, že ich nesklamem a doručím vytúžené víťazstvo!” odkazuje Jevický, ktorého si na sociálnych sieťach fanúšikovia mimoriadne obľúbili. Držíme prsty! 🙂

Zápas Čepo vs. Jevický si môžete pozrieť —TU—

Foto: Instagram/oktagonmma, ofa