Viacerí fanúšikovia na toto vyjadrenie čakali. Gerard Piqué sa konečne vyjadril k urážkam, ktoré na jeho adresu posmešne skandovali hráči Realu Madrid. Stalo sa tak počas madridských osláv ligového titulu.

Real Madrid získal v tejto sezóne ligový titul v španielskej La Lige a stalo sa tak po dlhých piatich rokoch. Počas bujarých osláv hráči “Bieleho baletu” posmešne skandovali: “Piqué bastard, salutuj šampiónovi!” Podľa špekulácií mal toto “heslo” kričať Isco. Fanúšikovia oboch klubov čakali, kedy príde odpoveď od španielskeho obrancu. Konečne sa dočkali, ale Piqué ňou všetkých prekvapil.

Piqué sa však neozval na sociálnej sieti, ako mnohí čakali, ale priamo od novinárov dostal možnosť sa k tomu incidentu vyjadriť. Pre portál AS povedal: “Vôbec nie som urazený. Nikto z hráčov Realu sa mi nemusí ospravedlňovať. Už som hovoril s Danim Carvajalom. Boli šťastní a oslavovali. Je to úplne normálne.” Takýmto postojom Piqué mnohých prekvapil, pretože od neho čakali úplne inú a hlavne nahnevanú reakciu. Žeby týmto skončila slovná prestrelka medzi ním a Realom Madrid?

Video, na ktorom hráči Realu posmešne skandujú na Piquého adresu, si môžete pozrieť >>> TU

Zdroj: As.com | Foto: Twitter