Pri porovnávaní, kto je lepší medzi Ronaldom a Messim, zvyknú druhému menovanému vyčítať práve jeho neúspechy s národným tímom. Majstrovstvá sveta v Rusku nepriniesli nič nové. Argentína len o chlp postúpila zo základnej skupiny a v osemfinále jej vystavili stopku vtedy ešte len budúci majstri sveta z Francúzska. Z Argentínskych hráčov padlo asi najviac kritiky na hlavu ich najväčšej hviezdy Lionela Messiho, čo zjavne má svoju dohru. 

Argentínska hviezda patrila medzi najsledovanejších hráčov na MS v Rusku a fanúšikovia si od neho sľubovali veľmi veľa. Následná kritika na jeho adresu sa neniesla len v znamení jeho výkonov. Mnohí mu vyčítali aj to, že je údajne zodpovedný za nenominovanie Maura Icardiho a výber základnej zostavy.

Futbalista Barcelony, zdá sa, niesol tieto slová ťažko a oznámil trénerovi, že s ním nateraz minimálne do konca tohto kalendárneho roka nemôže počítať. Samozrejme, nie je vylúčené, že sa toto čiastočné rozhodnutie pretaví na definitívne.

Argentínske médiá sú presvedčené, že sa Messi neobjaví ani na Copa Ámerica, avšak veria, že MS konajúce sa v roku 2022 v Katare, budú pre útočníka naďalej prioritou a dres svojej rodnej krajiny si oblečie opäť.

Zdroj: Rediff.com | Foto: Twitter