Manchester United je podľa mnohých jediným tímom, ktorý by ešte mohol ohroziť pozíciu Manchestru City v Premier League. Okrem toho je stále aj v hre o zisk oboch anglických pohárov a figuruje aj medzi osemfinalistami Ligy majstrov, kde ho vyzve FC Sevilla.

Aj z toho dôvodu je nevyhnutné, aby mal José Mourinho k dospozícii široký káder. Správy z anglických médií napriek tomu hovoria o niečom celkom inom, a síce o čistkách počas zimného prestupového obdobia. Kto by mohol už čoskoro zmeniť dres?

Duo mladíkov James Wilson a Alex Tuanzebe majú byť podľa očakávaní ponúknutí na hosťovanie, zrejme do nižšej anglickej ligy. Ďalšie mená ale patria do kategórie prekvapivejších. Bývalá hviezda Dortmundu Henrik Mkhitaryan a talentovaný Luke Shaw patria medzi tých, ktorí vraj nemajú najlepší vzťah s portugalským kornidelníkom a ich budúcnosť je napriek nesporným kvalitám nejasná.

Manchesterský klub je už dlhšiu dobu spájaný s príchodom Dannyho Rosea z Tottenhamu, na čo by v prípade úspešného jednania mohol doplatiť aj Daley Blind a Matteo Darmian. Tí v uplynulých dvoch sezónach patrili medzi pravidelne sa objavujúce postavy v červených dresoch, aktuálny ročník je ale inou pesničkou. Kto z nich napokon odíde, bude otázkou na prestupové obdobie, ktoré je už za dverami.

Ktorých z týchto hráčov by José Mourinho mal udržať v tíme?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk