Manchester City túto sezónu zakončil dokonale, keď k titulu v Premier League pridali aj rekord, ktorý sa bude iba ťažko prekonávať. Ako prvý tím v histórii najvyššej anglickej ligy získali 100 bodov! Konkurencia to bude mať s mužstvom City veľmi ťažké.

Modrý klub z Manchestru okrem trofejí tešil fanúšikov skvelým futbalom, na ktorý sa dalo pozerať a užívať si ho. Opačný názor má Jamie Redknapp na druhý tím z Manchestru a to United. Mourinhovému tímu sa nedarilo až tak zle, keď skončili za City na druhom mieste a čaká ich ešte finále FA Cupu proti jeho bývalému zamestnávateľovi Chelsea FC. Redknapp si ale myslí, že štýl hry je veľmi nudný a nesledovateľný. S týmto súhlasia aj fanúšikovia Manchestru United, ktorí to často prezentujú na sociálnych sieťach.

Redknapp ale teraz poradil Mourinhovi hráča, ktorého by mal kúpiť, aby sa mohli porovnávať so City alebo dokonca aj vyhrať v budúcnosti titul. Týmto hráčom nie je nik iný, ako Gareth Bale. Ten bol v minulosti viackrát spájaný s United, ale podľa Redknappa je to teraz najreálnejšie, keďže so Zidanom nemá najlepšie vzťahy a hovorí sa o jeho odchode. Naviac, Bale vyhral v Madride už všetko, čo sa dalo a ďalšie pôsobenie v Premier League by mu mohlo priniesť novú motiváciu. To, či príde, je otázne, ale určite sa tešíme na prestupové obdobie, keďže sa môžu odohrať veľmi zaujímavé zmeny.

Bale do Manchestru?

Zdroj: Dailymail.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.