Real Madrid neprežíva najlepšie obdobie, no počas januára napriek tomu nezískal zatiaľ žiadnu posilu. Niektoré zdroje tvrdili, že kolumbijský záložník James Rodríguez by mohol “posilniť” madridský klub predčasným návratom z mníchovského hosťovania. Tento scenár ale nevyzerá reálne.

V zime už k návratu takmer 100-percentne nedôjde, no otázkou ostáva, či si hviezda MS 2014 ešte dres slávneho klubu vôbec oblečie. Španielsky portál Don Balon totižto informoval, že sám hráč má zvláštnu podmienku.

James mal vyhlásiť, že odchod na hosťovanie ho sklamal, pretože hrať za Real Madrid bol jeden z jeho snov. Rovnako tak mal povedať, že súčasný tréner Zinedine Zidane bol jedným z jeho idolov a bol nadšený pôsobením pod jeho vedením. Teraz je však údajne vyhadzov Francúza podľa spomínaného média tou podmienkou, ktorej splnenie by ho presvedčilo k návratu do klubu. Údajne sa totižto obáva, že nie je pre Zidana vhodným typom hráča. Len dodajme, že prípadné vypadnutie Realu v osemfinále proti PSG by manažérovov stoličkou poriadne rozknísalo.

Zdroj: Express.co.uk | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.