V utorkovom šlágri Ligy majstrov medzi Liverpoolom a Parížom Saint-Germain sa rozhodne bolo na čo pozerať. Diváci na Anfield Road videli 5 gólov a k ich radosti tri z nich strelil domáci celok.

Postupne sa presadili Daniel Sturridge, James Milner a v samom závere o troch bodoch rozhodol Roberto Firmino. Práve jeden zo strelcov Milner zaujal v zápase okrem premenenej penalty aj inak. Pri jednom z pokusov Neymara o prienik sa s ním vôbec nemaznal a Brazílčanovi dal pocítiť tvrdosť anglickej ligy – loptu získal takým spôsobom, že Neymar cez neho preletel až za postrannú čiaru.

Zákrok zanechal priaznivcov “The Reds” vo vytržení, a to ešte nevedeli, čo príde neskôr. Spomínaný moment sa totiž očividne páčil aj samotnému Jamesovi Milnerovi, ktorý si momentku zo zákroku pridal na svoj Instagram a k nemu napísal popis: “Dobrí fanúšikovia na včerajších pretekoch v nosení sa na chrbte😜”

Vtipný post ešte doťukol hashtagmi na Neymarovu adresu “#drahýpartner”, “#nepúšťajho” a jednoduché “#ups”. Reakcie liverpoolskych fans na seba nenechali dlho čakať. Pod Milnerovou fotkou tak môžeme nájsť komentáre typu “najlepší prestup zdarma v histórii”, “hahaha, si najlepší”,  či “si sk*rvená legenda”. Nuž, treba uznať, že Milnerovi sa zápas proti PSG naozaj podaril, čo sa o Neymarovi povedať nedá.

Video zákroku Jamesa Milnera na Neymara nájdete >>>TU<<<

Zdroj: Instagram.com | Foto: Twitter