Pred pár hodinami sa začal internetom šíriť nechutný a poriadne desivý odkaz organizácie ISIS, ktorá sa podľa všetkého pripravuje na smrť Cristiana Ronalda a Lionela Messiho. Útok od Islamského štátu by mal prísť zrejme počas MS v Rusku!

ISIS uverejnila nechutný odkaz pre celý svet. Na ňom je vyobrazený moskovský štadión Lužniky, ktorý bude hostiť finálový zápas tohtoročných MS vo futbale. Na trávniku vidieť dve najväčšie hviezdy súčasnosti Lionela Messiho a Cristiana Ronalda, ako im bojovníci ISIS odtínajú hlavy. Súčasťou tohto propagačného plagátu od Islamského štátu je aj odkaz: Odrežeme im krky!

Toto však nie je prvýkrát, čo ISIS zaútočila na futbalové osobnosti. V októbri minulého roka totiž šokoval svet propagačný plagát od nich, na ktorom je Messi vo väzení s krvácajúcou tvárou. Sami sme zvedaví, ako na tieto šokujúe snímky zareaguje FIFA.

Odkaz ISIS pre Ronalda s Messim si môžete pozrieť –TU– a plagát ISIS, na ktorom je Messi vo väzení, si môžete pozrieť –TU–

Zdroj: Ladbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D