25-ročný španielsky futbalista Isco prišiel do Realu Madrid už pred štyrmi rokmi a za tú dobu odohral za tohto giganta viac než 200 zápasov. Najviac sa však o ňom začalo hovoriť v minulej sezóne, keď dal fantastickými výkonmi zabudnúť na dlhodobo zraneného Balea.

V tejto sezóne ako jediný nastúpil až do dvadsiatich duelov, v ktorých si pripísal na konto päť presných zásahov. Zároveň nevynechal ani jeden ligový zápas, pričom na pôde Bilbaa strávil na ihrisku 81minút. Ani on však nedokázal s výsledkom 0:0 nič urobiť a tak si Real pripísal na svoj účet už šiestu bodovú stratu.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

Isco následne na otázku novinárov reagoval nasledovne: „Hovorieva sa, že výsledky sa nedostavujú, pretože máme slabšiu zostavu. Tá je však porovnateľná s tou minulosezónnou. Dôležité je, že sme ešte nemali k dispozícii najlepšiu zostavu, pretože neustále nás trápia zranenia.“

Či toto tvrdenie obstojí, necháme na posúdení každého. Faktom však ostáva, že napríklad na pôde Bilbaa nastúpila rovnaká zostava, ako pri výhre 4:1 nad Juventusom vo finále Ligy majstrov, len náhradníci sa zmenili.

Zdroj: Fourfourtwo.com | Foto: Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk