Zlatan Ibrahimovič je späť. Švédsky kanonier dostal vo štvrťfinálovom zápase ligového pohára po prvýkrát v sezóne priležitosť od začiatku zápasu a zároveň strelil prvý gól v sezóne. Na nečakanom vyradení slávneho klubu druholigistom to však nič nezmenilo.

Aktuálne tretí tím druhej anglickej ligy nastúpil proti Manchestru United pochopiteľne v roli outsidera. José Mourinho viditeľne prerotoval zostavu, no na kvalite jeho tímu to nemalo byť poznať. V základnej zostave sa objavil nielen Ibrahimovič, ale aj Pogba, Martial či Rashford. V 51. minúte otvoril skóre domáci Joe Bryan, na čo o sedem minút odpovedal Ibrahimovič z priameho kopu. Definitivnu podobu dal výsledku v 93. minúte Korey Smith v čase, keď sa skôr čakalo na úder hostí.

Gól Zlatana Ibrahimoviča na 1:1

Foto: Twitter | Video: Streamable.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.