Hoci má už 37 rokov, kontroverzný Švéd má stále čo ponúknuť svetovému futbalu. V MLS sa mu aktuálne náramne darí. Túto sezónu dosahuje neuveriteľné štatistiky: 22 zápasov, 22 gólov. Žeby nastal čas na jeho comeback do niektorej z popredných líg Európy?

Bývalý hráč Barcelony, AC Milána, PSG či Manchestru United púta na seba pozornosť aj za morom. Nielen po štatistickej stránke, ale takisto aj skrz všelijaké výstrelky, krásne góly a bizarné rozhovory. Najnovšie však poskytol ani nie tak bizarný, ako zaujímavý rozhovor. Konkrétne sa sám ponúkol Manchestru United.

“Vpohode by som ešte mohol hrať v Premier League, čiže ak ma United potrebuje, som tu,” prekvapivo vyhlásil Zlatan. “Ale teraz hrám za LA Galaxy, prepáčte,” dodal s úsmevom Ibra, ktorý dodal, že si svoju misiu v Európe už splnil. “Užíval som si to, mám 33 trofejí, ktoré som si tu so sebou priniesol a dúfam, že tu (v Amerike) ešte niečo dosiahnem. A potom uvidíme, kde toto dobrodružstvo ukončím,” povedal hráč “Red Devils” v rokoch 2016 až 2018, za ktorých strelil 29 gólov v 53 zápasoch.

Rodák z Malmö však aj naďalej pozorne sleduje svoj bývalý klub. “Videl som ich posledný zápas a myslím si, že im chýbalo potrebné šťastie. Ak by premenili penaltu, bol by to úplne iný zápas. Ale v Anglicku nie je koniec, pokým nie je koniec, preto sa hocičo môže kedykoľvek udiať, zvlášť v posledných minútach zápasu,” uzavrel Zlatan, ktorý by možno aj na ponuku Manchestru v zimnom prestupovom období kývol. Ale u neho človek nikdy nevie.

zlatan manchester

Zdroj: Goal.com, Transfermarkt.com | Foto: Twitter