Real Madrid nutne potrebuje zvýšiť konkurenciu vo svojej zostave, predovšetkým v ofenzíve. Tá je momentálne najväčšou slabinou giganta, veď o tohtosezónnej forme Benzemu i Ronalda sa nahovorilo viac než dosť. To by sa čoskoro mohlo zmeniť.

O tom, koho sa podarí vedeniu madridského tímu získať v lete, sa určite budú viesť diskusie, pričom do úvah budú pripadať tie najväčšie mená ako Dybala, Kane či Werner. Už v januári by podľa španielskych médií mohla La Liga zažiť veľkolepý návrat ofenzívneho univerzála Alexisa Sáncheza. 29-ročný Čilan pôsobil v tejto súťaži v rokoch 2011-2014, keď obliekal dres Barcelony.

Následne sa sťahoval do Anglicka, kde patrí medzi klenoty Arsenalu. V tom mu, ako je známe, v júni 2018 skončí zmluva, ktorú sa rozhodol nepredĺžiť. V tú chvíľu sa začala nekonečná sága okolo jeho osoby, ktorá by mohla skončiť práve v januári, keďže to je posledná šanca pre Arsenal, ako zaňho získať aspoň nejaké peniaze. Či napokon zakotví v Madride v januári alebo niekde inde počas leta, ukážu možno už najbližšie dni.

Prestúpi Alexis Sánchez počas januára do Realu Madrid?

Loading ... Loading ...

Zdroj: Realmadridnews.com | Foto: Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk