V 14. kole španielskej najvyššej futbalovej súťaže zavítal Real Madrid na pôdu Granady, kde zvíťazil 1:4. Nechýbalo však veľa a došlo by k rozbroju medzi hviezdnym záložníkom a trénerským tímom. Všetko však včas uhasil Carlo Ancelotti.

Ku koncu duelu sa totiž za postrannou čiarou rozcvičovala až trojica hráčov a to Camavinga, Jović a Isco. Následne si hráčov privolal jeden z asistentov trénera, ktorý avizoval, že na ihrisko sa majú dostať Camavinga a Jović. Keď čo počul Isco, odmietol sa ďalej rozcvičovať a šiel si sadnúť naspäť na lavičku náhradníkov.

Davide Ancelotti sa okamžite obrátil na Carla Ancelottiho, nech túto situáciu rieši. Skúsený Talian sa však zachoval veľmi pokojne a rozhodol, že na ihrisko teda pošle aj Isca. Real Madrid tak v 80. minúte zápasu spravil trojstriedanie. „Isca sme chceli pustiť do hry o niečo neskôr. Avšak, už bol rozcvičený, tak šiel na ihrisko spolu s ostatnými,“ vyjadril sa k danej veci taliansky kormidelník, ktorý tak namiesto roztržky konal s chladnou hlavou a pustil záložníka na ihrisko o pár minút skôr, ako pôvodne plánoval. V tejto sezóne odohral Isco len 7 zápasov a zaznamenal v nich 1 gól.

Najkrajšie góly Isca

Zdroj: Football-espana.net | Foto: Twitter/Carlo Ancelotti | Video: Twitter/UEFA Champions League