Od odchodu Cristiana Ronalda z Realu Madrid do Juventusu uplynulo takmer 12 mesiacov. Madrid prišiel o svojho najlepšieho strelca v histórií, Turín zas čakal od neho zázraky. O prestupe svojho bývalého spoluhráča sa rozhovoril Toni Kroos.

Odchod Ronalda urobil každého šťastným. On chcel nové dobrodružstvo a Madrid zarobil veľa peňazí,” myslí si dlhoročná opora Realu. V prvej sezóne bez Ronalda sa však “Bielemu baletu” príliš nedarilo. V Lige Majstrov skončil prekvapujúco už v osemfinále keď v dvojzápase nestačil na Ajax. Na domácej scéne takisto neboli hráči “Los Blancos” príliš úspešní. V La Lige skončili na 3. priečke s 19-bodovým mankom na šampióna z Barcelony. Za úspešné počínanie Madridčania nemôžu považovať ani účinkovanie v Copa del Rey, kde v semifinále podľahli rivalovi z Katalánska.

“Bolo by čudné, ak by vám nechýbal niekto ako Cristiano Ronaldo, ktorý svojimi gólmi rozhodol veľa zápasov,” hovorí ďalej 29-ročný nemecký reprezentant.

kroos ronaldo real

Kroos a Manchester City?

V rovnakom rozhovore prehovoril Toni aj o údajnom záujme klubu z modrej časti Manchestru: “V minulosti sa o tom písalo niekoľkokrát. V skutočnosti mi však nikdy nebola ponúknutá šanca prestúpiť do Manchestru City. Nikdy. Tieto správy môžem poprieť.” 

Dlhoročná opora Madridu tiež viackrát zopakovala kedy ukončí svoju kariéru. “33 rokov by bol ideálny vek zavesiť kopačky na klinec. V tom momente budem mať príležitosť rozhodnúť sa pre niečo iné.” 

Zdroj: As.com | Foto: Twitter