Real Madrid nie je v tejto sezóne v optimálnej forme, o čom hovorí aj priebežné štvrté miesto v La Lige s osembodovou stratou na lídra z Barcelony. Podľa predstáv nevyšla mužstvu z hlavného mesta Španielska ani skupinová fáza Ligy Majstrov. “Biely balet” sa umiestnil na druhej priečke skupiny H s trojbodovou stratou na vedúci Tottenham. Tu sa však komplikácie španielskeho veľkoklubu nekončia.

Španielsky denník Diario Gol prišiel s informáciou, že klub chce opustiť jedna z jeho hlavných hviezd. Týmto hráčom je chorvátsky stredopoliar Luka Modrić, ktorý mal údajne svoje rozhodnutie oznámiť kapitánovi mužstva Sergiovi Ramosovi. Jeho prianím je vraj opustiť kráľovský veľkoklub už po konci tejto sezóny. Chorvátsky futbalista roka by tak ukončil svoje pôsobenie na Santiago Bernabéu po šiestich rokoch.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

O jeho služby sa už prihlásili aj prví záujemcovia. Manchester United, Tottenham a Inter Miláno sú podľa najnovších informácií najvážnejšími kandidátmi. Najbližšie k jeho zisku má ale prekvapivo posledný menovaný klub, ktorý už mal začať prvé rokovania o prípadnom letnom prestupe. Nakoľko sú tieto informácie pravdivé nevieme povedať, no každopádne bude situácia okolo Modrića ešte veľmi zaujímavá.

Zdroj: 101greatgoals.com | Foto: Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk