Real Madrid podľa viacerých zdrojov čaká rušné prestupové leto. V hre je príchod mnohých nových hráčov, no to isté má platiť aj o odchodoch. Neistú budúcnosť má aj španielsky ofenzívny záložník Francisco Román Alarcón Suárez, známy len ako Isco.

26-ročný odchovanec Valencie prestúpil do Madridu v roku 2013 z Málagy. Behom piatich sezón nastúpil už do 237 duelov, čo je v priemere takmer 50 na sezónu. Napriek tomu so svojim postavením nie je úplne spokojný. Veľmi často totižto nastupuje len ako striedajúci hráč.

Veľký vplyv na jeho budúcnosť bude mať podľa portálu Don Balon finále Ligy majstrov, ktoré sa koná 26. mája o 20:45 v Kyjeve. Isco vraj zvažuje, že v prípade jeho nezaradenia do zostavy, v lete opustí klub. O futbalistu jeho kvalít je nepochybne veľký záujem. Viaceré špekulácie spájali jeho budúcnosť s Manchestrom City, Manchestrom United, Tottenhamom, Juventusom či ďalšími poprednými klubmi.

Zinedine Zidane ale pochopiteľne nebude mať pred finále jednoduché rozhodovanie. Ak bude mať k dispozícii plnú zostavu, takmer s určitosťou bude hrať na štyroch obrancov, v stredovej formácii dostanú príležitosť Kroos s Modričom a Casemirom a v útoku Cristiano Ronaldo. O zvyšné dve miesta by tak bojovali Bale, Benzema, Asensio, Vázquez, Kovačič či práve Isco.

Zdroj: Don Balon | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.