PSG patrí do najužšej skupiny kandidátov na triumf v Lige majstrov, k čomu ho predurčujú fantastické výsledky okorenené kvalitnými výkonmi. Jedna z opôr však môže v dohľadnej dobe opustiť klub!

V posledných dňoch sa však začalo hovoriť o možnom odchode jednej z najdôležitejších postáv Emeryho výberu. O služby skúseného 33-ročného kapitána Thiaga Silvu sa vraj zaujíma Chelsea aj Juventus. Dlhoročná opora zadných radov francúzskeho klubu má však v tejto veci jasno: „Môj kontrakt v klube vyprší v roku 2020 a svoju budúcnosť tak vidím v parížskom drese.“

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

Thiago Silva prišiel do Paríža v roku 2012 z milánskeho AC a vo francźskom celku má na stopérskom poste už viac než dvesto štartov. Skúsený brazílsky stopér má na konte aj množstvo štartov za národný tím, ktorý reprezentoval aj na svetových šampionátoch či olympiáde.

Zdroj: Calciomercato.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Som chalan z Dubnice nad Váhom, ktorý má šport v krvi. Nie je to náhoda, veď som vyrastal oproti futbalovému štadiónu a odmala sa na mňa šport valil zo všetkých strán. Baví ma predovšetkým futbal, tenis a šípky, no nepohrdnem ani hokejom, basketbalom, hádzanou či cyklistikou.