Juventus sa vrátil späť do boja o titul, keď v šlágri 15. kola Serie A porazil Neapol vonku v pomere 0:1. Jediný gól stretnutia zaznamenal Gonzalo Higuaín, ktorý aspoň na chvíľu umlčal svojich tohtosezónnych kritikov. Jednu zvláštnu vec v zostave “Starej dámy” si ale všimlo mnoho fanúšikov. Zo základnej jedenástky bol vynechaný ľavý obranca Alex Sandro. 

Na jeho mieste zaskakoval už po niekoľkýkrát v tejto sezóne Kwadwo Asamoah, ktorý si svoje miesto v zostave statočne zastal. Dôvodom tejto zmeny je údajne slabá výkonnosť 26-ročného Brazílčana, ktorý patril k najväčším oporám svojho mužstva v minulej sezóne. Ďalším dôvodom sú jeho osobné problémy, kvôli ktorým by nakoniec mohol opustiť taliansky veľkoklub už počas tejto zimy.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

K celej situácii sa vyjadril aj generálny riaditeľ klubu Beppe Marotta. “Častokrát sme povedali, že ak sa hráč pýta na predaj, tak je lepšie ho nechať ísť bez ohľadu na prestíž alebo dôležitosť v tíme. Alex Sandro bol počas leta úplne v súlade s myšlienkou, že zostane s nami. Jeho momentálne výkonnosť sa teraz týka aj jeho osobných problémov, ktoré tu nebudem rozoberať.”

Alex Sandro

Juventus Turín musel už počas leta odolávať ponukám, ktoré prichádzali prevažne z Anglicka. Teraz je však situácia iná a taliansky veľkoklub je údajne ochotný svoj klenot pustiť za 60 miliónov eur. Najväčšími záujemcami o Brazílčanove služby je dvojica Chelsea a Manchester City.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

Zdroj: Football-italia.net | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.