Chelsea Londýn v tejto sezóne pravdepodobne neobháji prvenstvo v Premier League. Na čelo tabuľky strácajú “The Blues” už 16 bodov a ružovo to nevidí už ani manažér Antonio Conte. Ten dokonca vyhlásil, že je pre neho prioritou v tomto ročníku, aby sa Chelsea umiestnila do štvrtej priečky. Vedenie tohto klubu musí ale v poslednej dobe riešiť ďalšie vážne problémy. 

Eden Hazard je jednou z hlavných hviezd londýnskeho klubu a jeho zmluva je platná už len do júna 2020. Vedenie mu tak ponúklo za jeho skvelé výkony jej predĺženie, no podľa najnovších informácií s touto ponukou nepochodilo. Sám hráč sa údajne rozhodol pre prestup do Realu Madrid, aspoň tak to tvrdí jeho otec Thierry. “Čo môžem povedať je, že Eden sa rozhodol nepredĺžiť svoju zmluvu. Urobil to kvôli tomu, aby mohol sledovať záujem Realu Madrid, za ktorý by rád hral.”

Zároveň však dodal, že ešte žiadna oficiálna ponuka z Madridu neprišla. “Práve teraz nie je žiadny kontakt od Realu Madrid. Eden je len jednou z postáv, ktoré sa podieľajú na jeho budúcnosti.” Chelsea sa tak bude musieť čím skôr poobzerať po adekvátnej náhrade za tohto 26-ročného krídelníka. Nahradiť ale hráča takýchto kvalít bude nesmierne ťažké.

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.