Nie je zvykom, že by hráči chceli dobrovoľne opúšťať také kluby ako Barcelona či Real Madrid. Samozrejme, nájdu sa aj výnimky, jedna z nich od leta 2017 oblieka dres PSG. Celok “Blaugranas” má však v pláne opustiť ďalšie hviezdne meno. 

Tentokrát nejde o ofenzívnu superstar ako v prípade Brazílčana Neymara, ale o piliera zadných radov katalánskeho veľkoklubu. Tým je už od roku 2010 argentínsky obranca Javier Mascherano.

Ten sa už dávnejšie vyjadril, že v Katalánsku po tejto sezóne zrejme skončí. Javier Mascherano taktiež pred pár týždňami vyhlásil, že po MS v Rusku ukončí svoju reprezentačnú kariéru.

Mascherano

Po oznámení svojho odchodu z Barcelony bol spájaný s prestupom do americkej MLS. Posledné správy ale hovoria o tom, že vedenie Barcelony malo dostať za Mascherana 10 miliónovú ponuku z čínskej ligy.

Predstavitelia klubu sa údajne rozhodli túto ponuku prijať, ale 33-ročný futbalista dostane povolenie na odchod až vtedy, keď klub za neho nájde náhradu. Informoval o tom španielsky portál Marca.

Mascherano

Zoznam obrancov, ktorých by Barcelona mohla získať už v januári 2018, nájdete TU alebo tiež TU

Zdroj: Marca.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D