Letné prestupové okno sa skončilo pred pár dňami a nám všetkým futbalovým priaznivcom skončila jedna veľká prestupová telenovela. Neymar si už ďalší prestup aspoň nateraz nevydupal a ostali mu len oči pre plač.

Obranca FC Barcelona Clément Lenglet je spolu s nami veľmi nadšený, že nemusí každý deň čítať nové a nové správy o predávaní “trucujúceho barana”. “Neymar? Bolo tu veľké množstvo špekulácií,” povedal. “Pre klub to bola naozaj hektická doba. Vďakabohu, je koniec. Konečne môžeme pracovať trochu pokojnejšie,” vyjadril sa 24-ročný francúzsky obranca.

lenglet o neymarovi

Zaujímavé správy sa dostali na svetlo sveta zo šatne PSG. Keď sa Neymar dozvedel, že toto leto nikam neide a ostáva v metropole Francúzska, údajne sa psychicky zrútil a rozplakal sa. Ten istý zdroj uvádza, že keď už bol známy výsledok rokovaní medzi oboma stranami, Barcelona zatelefonovala svojmu bývalému hráčovi, aby mu povedala, že vyvinuli maximálne úsilie o jeho podpísanie. Veľká rana pre Neymara, ktorý bol vraj ochotný prispieť svojmu prestupu 20 miliónmi eur do kasy PSG.

Pre 27-ročného Brazílčana nastávajú krušné chvíle. Svojím trucovaním si proti sebe poštval množstvo fanúšikov Paríža St. Germain, ktorí ho už nikdy nechcú vidieť obliecť si dres ich tímu. Bude teda veľmi zaujímavé sledovať reakciu publika, keď sa Neymar znova objaví v drese uradujúceho francúzskeho majstra v Parku Princov. Alebo bude reprezentant Seleçao bojkotovať domáce zápasy?

neymar psg plač

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter