Boston Bruins mal aj túto sezónu len tie najvyššie ambície a vedený Zdenom Chárom sa ich snažil naplniť. Avšak, nepodarilo sa a po vypadnutí v play off s Tampou Bay Lightning sa hovorilo aj o možnom konci slovenského obrancu, ktorý sa stal voľným hráčom.

43-ročný hokejista už samozrejme nepodáva také výkony, ako tomu bolo v minulých rokoch, avšak naďalej bol pre svoje mužstvo viac ako platným hráčom. Jeho ročná zmluva však po skončení sezóny vypršala a nebolo isté, že ju predĺži. Mnohí dokonca hovorili, že pravdepodobne ho vidíme schádzať z ľadu v drese Bostonu posledný krát. Teraz však prehovoril samotný Chára.

“Vraciame sa domov k priateľom a rodine na krátky oddych. Následne začneme prípravu na novú sezónu. Máme veľmi talentovaný tím plný odhodlania. V ďalšom ročníku budeme pripravení hrať tvrdo o víťazstvo. Ďakujeme skvelým fanúšikom Bostonu, ktorý je najlepším hokejovým mestom na svete. Uvidíme sa v budúcej sezóne, dúfam že v plnej hale fanúšikov Bostonu, ktorí vášnivo povzbudzujú,” napísal skúsený slovenský hokejista na sociálnu sieť, čím jasne prehovoril o svojom pokračovaní v organizácií “Medveďov”.

Zdroj|Foto: Instagram/zeechara33, Twitter