Real Madrid v posledných rokoch zmenil svoju prestupovú politiku a vôbec neutrácal veľké milióny za svetové hviezdy. Po odchode Cristiana Ronalda z klubu sa však táto stratégia javí ako nesprávna.

Najväčšie ofenzívne hviezdy tímu zodpovednosť za góly neprebrali a svetové mená v defenzíve sa trápia. Najväčšou zbraňou v posledných sezónach pri úspechoch Realu mala byť silná lavička náhradníkov. To však v tomto ročníku neplatí, pretože v širšom kádri madridského klubu by sme v súčasnosti vyčnievajúceho hráča hľadali len ťažko.

Po niekoľkých zbabraných zápasoch a zmene trénera sa zdá, že prezident klubu Florentino Pérez predsa len investuje do veľkej hviezdy. Tou má byť Eden Hazard, ktorý bol s “Bielym baletom” spájaný už uplynulé leto. Napokon sa tak nestalo, čo už v Madride zrejme oľutovali.

Rádio Onda Madrid ale tvrdí, že dohoda medzi belgickým záložníkom a Realom Madrid je už na svete. Teraz už budú musieť spoločnú reč nájsť iba kluby. Chelsea si Hazarda údajne cení na 170 miliónov euro. Tak vysokú sumu však španielsky veľkoklub v poslednom roku Hazardovej zmluvy nebude chcieť zaplatiť a dúfa, že cenu sa mu podarí zraziť aj zahrnutím Matea Kovačića do obchodu.

Chorvátsky záložník je v Chelsea na hosťovaní od začiatku sezóny a podľa posledných správ nemá záujem o návrat do Madridu. Kouč “The Blues” Maurizio Sarri sa už viackrát vyjadril, že si želá zotrvanie Hazarda v Londýne, avšak len za podmienok, že si to želá i samotný hráč. 27-ročný Belgičan je ale známy svojou náklonnosťou a túžbou zahrať si za tento madridský celok. Leto 2019 tak zrejme prinesie ďalší z megaprestupov.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.