Slovenská futbalová reprezentácia prehrala v Kazachstane 1:2. Slováci získali zo štyroch zápasov len 6 bodov, za čo im patrí v 3. skupine C-divízie 2. miesto. Na prvú priečku strácajú už štyri body. Postup sa tak výrazne skomplikoval.

Slovenskí futbalisti mali dobrý začiatok zápasu, kedy obliehali bránku súpera. Napriek tomu, v pokutovom území si nepostrážili Vorogovskija, ktorý v 18. minúte strelil otvárací gól. Naši futbalisti boli prvým gólom zaskočení, čo využili opäť domáci. V 39. minúte sa gólovo presadil Astanov.

Slováci sa od úvodu druhého polčasu snažili znížiť skóre. Podarilo sa im to už v 51. minúte, kedy sa Berovi podarilo rozvlniť sieť. Po tlaku prišla ďalšia príležitosť, ktorú premenil Kucka, gól však neplatil pre faul. Duel sme už nezvládli. V 87. minúte videl Duda červenú kartu.

Zdroj: flashscore.sk | Foto: Instagram/sportnet.sk