Bratislavský Slovan, ktorý čaká okrem obhajovania ligového titulu aj reprezentovanie Slovenska v Lige Majstrov, predstavil päticu nových posíl. Nedávno sa pritom s klubom iné kvarteto rozlúčilo. Tím povedú najbližšie dva roky reprezentační asistenti Ján Pardavý a Andrej Podkonický.

Posily sú zmesov rozličných hráčov z trojice krajín a na všetky posty. Veľmi zaujímavé bude sledovať počínanie si talentovaného reprezentanta Jakuba Minárika, ktorý v minulej sezóne oblirkal dres Dukly Trenčín a predtým hrával za Nitru. Defenzívu pre zmenu vystuží veľmi produktívny obranca Carl Ackered, ktorý v drese Trenčína v sezóne 2020-21 získal 52 bodov a minulú sezónu strávil v Rakúsku.

Okrem nich posilnia Slovan aj brankár Samuel Baroš, slovenskému fanúšikovi známy z pôsobenia v Capitals Bratislava, no aj v Banskej Bystrici či vo Zvolene. Zárukov pestrosti je americký útočník Liam Pecararo, ktorý hral aj v AHL a posledným zo zoznamu je útočník Tomáš Török, ktorý odohral takmer 250 duelov v našej Extralige a v minulsoti hral aj za slovenskú U18.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený HC SLOVAN Bratislava (@hcslovan)

Zdroj: Šport.sk, Športovýmagazín | Foto: Instagram/hcslovan