Návrat Massimiliana Allegriho mal znamenať aj návrat na taliansky trón. V sezóne 2021-22 ale Juve dokázalo získať len 70 bodov a obsadiť 4. miesto s priepastnou 16-bodovou stratou na majstrovské AC.

Leto 2022 prinieslo isté posilňovanie, no dve zo zvučných posíl z trhu voľných hráčov zatiaľ klubu veľmi nepomohli. Pogba je po operácii a hrať nebude ešte najmenej mesiac, no zrejme ešte dlhšie, di María sa zranil hneď v prvom kole a síce už sa vrátil, problémy ho trápia opäť.

A trápi sa výsledkovo aj samotný Juventus. Prehra 2:1 na pôde PSG nie je žiadnou ostudou, no len dve výhry behom šiestich kôl Serie A nie sú práve dobrým štartom. Navyše, Juve zatiaľ nehralo proti milánskym klubom ani proti Neapolu, teda trom papierovým TOP súperom v boji o titul.

Naposledy až v nadstavenom čase vyrovnal Bonucci na konečných 2:2 proti Salernitane. A aj to len dorážal po tom, ako nepremenil pokutový kop. Klub má po 6. kole bilanciu 2-4-0, skóre 9:4 a patrí mu 7. miesto, a to ho ešte môže predbehnúť AS Rím, ktorý má zápas k dobru.

Zdroj: Športový Magazín | Foto: Instagram/Juventus (1) (2)