Od oficiálneho transferu Edena Hazarda do Realu Madrid ubehlo už zopár dní. Belgičan sa počas nich stihol porozprávať s novými spoluhráčmi, predviesť svoje triky na trávniku a zúčastniť sa na svojej prvej tlačovej konferencii v novom drese. Práve na tejto ,,tlačovke” dostal od novinára otázku, aké číslo si dá na dres. Jeho odpoveď pobavila! 

Na štadióne Santiaga Bernabéua totiž 28-ročný krídelník prezentoval svoje technické zručnosti už v novom drese, ktorý však nemal na chrbte žiadne číslo. Napriek tomu futbaloví priaznivci z celého sveta špekulujú, či Hazard preberie číslo “7” po klubovej legende Cristianovi Ronaldovi, resp. jeho aktuálnom nositeľovi Marianovi Díazovi, alebo sa bude musieť zrieknuť svojho čísla niekto iný. Jeden z novinárov mu teda položil otázku, či už premýšľal o tom, aké číslo bude nosiť.

,,Rozprával som sa s Lukom Modrićom cez Kovačića. Zo žartu som sa ho spýtal, či mi prenechá číslo “10”. Odpovedal mi, že nie, mal by som si hľadať iné číslo. V konečnom dôsledku, číslo nie je pre mňa až tak dôležité” dodala s úsmevom novopečená posila “Bieleho baletu”.

Zdroj: Express.co.uk | Foto|Video: Twitter