S Realom Madrid bolo spájaných už viacero hviezdnych hráčov. Medzi nimi bol aj hviezdny kanonier Harry Kane. Anglický útočník si mal však svojho času stanoviť 2 podmienky, ktoré mal “Biely balet” splniť, ak ho chcel získať do svojich radov.

Odchovanec Tottenhamu Hotspur patrí v súčasnosti medzi najlepších hrotových útočníkov na svete. Trhová hodnota 26-ročného útočníka sa v súčasnosti odhaduje na 150 miliónov eur. Ak by ho však Real Madrid chcel získať, táto suma by nemusela byť jedinou prekážkou.

Sklamaný Harry Kane

Posledné špekulácie od zdroja webového portálu Goal.com, totiž hovorili o tom, že anglický reprezentant si mal už skôr stanoviť dve podmienky, ktoré by museli “Los Blancos” splniť, ak by ho chceli priviesť do svojho tímu.

Harry Kane údajne svojho času požadoval, aby bola predaná dvojica Karim Benzema a Cristiano Ronaldo. Až potom by mal byť ochotný prestúpiť do metropoly Španielska. Ako už teraz vieme, polovica z jeho podmienky by po odchode Ronalda do Juventusu bola splnená. Otázka však je, nakoľko sú tieto informácie pravdivé.

Zdroj: Goal.com | Foto: Facebook, Twitter