Tretie kolo švédskej najvyššej futbalovej súťaže prinieslo premiéru Mareka Hamšíka v zostave IFK Göteborg. Domáci celok však napriek všetkému tento zápas nezvládol a prehral 2:3. Ste zvedaví, ako fanúšikovia švédskeho tímu okomentovali výkon kapitána slovenskej futbalovej reprezentácie?

Podľa jedného z priaznivcov to nemalo celkom dobrý vplyv na niektorých jeho kolegov: “Niektorí hráči sa chceli ukázať okolo svetovej hviezdy a robili veľa zbytočných kúskov, namiesto toho, aby predviedli efektívnu hru,” napísal fanúšik na margo predstavenia sa Mareka Hamšíka v základnej zostave IFK Göteborg. Ďalší ho doplnil o komentár, že slovenskému záložníkovi len treba dať dostatok času, aby sa dostal do potrebnej formy.

“Hamšík sa javí ako dobrý futbalista,” písal na sociálnu sieť iný fanúšik. Ďalší o bývalom hráčovi SSC Neapol uviedol, že je to extratrieda. Iný švédsky priaznivec bol k slovenskému futbalistovi už o čosi tvrdší, keď napísal, že si treba uvedomiť, že Hamšík je v tíme síce preto, aby sa čo najlepšie pripravil na Majstrovstvá Európy 2020, avšak, ak nebude mať potrebnú výkonnosť, nemal by hrávať.

My by sme však len dodali, že výkonnosť Mareka Hamšíka bude s určitosťou s pribúdajúcimi zápasmi stúpať a tým pôjdu hore aj výkony IFK Göteborg a verím, že aj slovenskej futbalovej reprezentácie.

Zdroj: Twitter | Foto: Twitter, Instagram/marek_hamsik_17_official