Manchesterské derby sa premenilo na exhibíciu. Ak šli hostia do duelu s cieľom bodovať, rýchlo pochopili, že sa im to nepodarí. Už po polčase to bolo 4:0 pre domácich. Krátko po zmene strán hostia znížili, no následne Haaland aj Foden zavŕšili hattricky. V závere Martial len korigoval skóre za rozhodnutého stavu.

8 štartov v Premier League, 14 strelených gólov. To je Erling Haaland, ktorý má po ani nie štvrtine sezóny na konte toľko gólov, čo by mu v predošlej stačilo na 9. miesto v koncosezónnej tabuľke strelcov. Okrem neho strelil tri góly aj ďalší mladík, a síce Phil Foden. Za hostí sa presadili Antony a dvakrát Martial. Ani neúčasť Maguira tentokrát teda United šťastie nepriniesla.

Manchester City – Manchester United 6:3 (8., 44. a 73. Foden, 34., 37. a 64. Haaland – 56. Antony, 84. a 90. z penalty Martial).

Gól Haalanda na 5:1