Média si s prestupovými špekuláciami pokoj nedajú. Napíšu kadečo, len aby zaujali. Veď si len spomeňte, do ktorých všetkých klubov mal už prestúpiť Milan Škriniar. Preto sa v Športovom magazíne snažíme vyberať len vybrané špekulácie zo spoľahlivých a serióznych zdrojov.

Okolo Erlinga Haalanda bolo po konci sezóny rušno. Objavovali sa správy, že ten a ten klub predložil Dortmundu obrovskú ponuku. Športový riaditeľ Michael Zorc a ďašie persóny vo vedení BVB jasne deklarovali, že Haaland bude pôsobiť v nasledujúcej sezóne v Dortmunde. Médiá si ale pokoj nedali a najnovšie sa špekulácie motajú okolo Chelsea. Roman Abramovič je totiž rozprávkovo bohatý majiteľ CFC a s financovaním Haalandovho transferu by nemal mať problém.

Borussia Dortmund už počas minulého týždňa začala predsezónnu prípravu. Médiá si však všimli, že nórsky bombardér na tréningoch chýbal. “Erling je už v Anglicku,” vyhlásil pre SkySport Michael Zorc. “Ale nie, nič sa nezmenilo. Pevne s ním plánujeme spolupracovať aj v nasledujúcej sezóne. O tom niet pochýb,” dodal s úsmevom bývalý záložník.

Haaland by naozaj nemal Dortmund počas tohto leta opustiť. Jadon Sancho mu síce bude v útoku chýbať, no v nasledujúcej sezóne nemá ani on sám v pláne opustiť Borussiu. A neuškodí mu to. Chlapec má stále len 20 rokov a celú kariéru pred sebou.

haaland

Zdroj: Goal.com | Foto: Twitter