Na utorňajšej tlačovej konferencii v národnom kempe Francúzska sa očakávalo, že Antoine Griezmann už konečne ohlási informáciu o svojej budúcnosti, t.j. prestupe alebo zotrvaní v Atléticu Madrid.

27-ročný útočník je už niekoľko mesiacov veľmi intenzívne spájaný s odchodom z hlavného mesta Španielska na katalánsky Camp Nou. Griezmann už minulý týždeň avizoval, že ešte pred Majstrovstvami sveta, respektíve pred prvým zápasom Francúzska, bude o jeho budúcnosti rozhodnuté.

Antoine Griezmann ale v utorok sklamal množstvo fanúšikov, keď povedal: “Je mi to veľmi ľúto, ale dnes neoznámim svoje rozhodnutie. Viem, že sú tu veľké očakávania a všetci na to čakali, ale dnes nie je ten deň.” Španielske Mundo Deportivo tvrdí, že presne vie, prečo sa toto udialo.

Griezmann sa vraj rozhodol pre Barcelonu, čo majú mať aj potvrdené od dobre informovaného zdroja. Útočná hviezda Atlética Madrid má mať ústnu dohodu s Kataláncami a o prestupe na Camp Nou nemôže hovoriť až do 1. júla, kedy mu oficiálne bude znížená výkupná klauzula na 100 miliónov eur. Ak by Antoine Griezmann prezradil, že je dohodnutý s Barcelonou, tak by španielsky majster musel zaplatiť až 200 miliónov eur.

Zdroj: Mundodeportivo.com | Foto: Twitter, YouTube