Nie každý prestup vyjde futbalistom podľa predstáv a obzvlášť sú v tomto smere limitovaní brankári. Bohužiaľ, nie najlepšie obdobie kariéry zažíva Dominik Greif, ktorý prestúpil zo Slovana Bratislava do RCD Mallorca. Španielsky klub navyše ide údajne angažovať hviezdne brankárske meno.

Slovenský gólman prestúpil do Španielska počas uplynulého leta. Zdravie mu však nehralo do karát a pre zranenia Dominik Greif odchytal za RCD Mallorca len dva zápasy. Zranený je aj aktuálne, keď má pre problémy s chrbtom údajne pauzovať ešte minimálne mesiac. Jednotkou tímu bol teda v tejto sezóne naďalej skúsený 36-ročný Španiel a kapitán tímu Manolo Reina. S jeho výkonmi však nepanuje spokojnosť a tak chce klub priviesť brankára z PSG.

Sergio Rico nedostáva pri dvojici Navas – Donnarumma v Paríži priestor a preto určite privíta svoj návrat na Pyrenejský polostrov, kde s tímom Sevilla FC žal úspechy najmä v Európskej lige UEFA, ktorú počas jeho pôsobenia v tomto tíme, vyhrala Sevilla FC až trikrát. Populárneho španielskeho brankára chce Mallorca nateraz len na hosťovanie, avšak do budúcna nemožno vylúčiť ani trvalý prestup.

Dominik Greif na tréningu v Mallorce

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominik Greif (@dominik_greif)

Zdroj: As.com, Okdiario.comFoto: Instagram/dominik_greif