Futbalisti FC Barcelony opäť nedokázali zdolať TOP súpera. Po tom, ako v aktuálnom ročníku zakopli dvakrát s Realom Madrid, na jeseň aj na pôde Atletica a v Lige Majstrov pohoreli proti PSG, nedokázali svoje zaváhania napraviť ani doma proti už spomínanému Atléticu Madrid.

Duel 35. kola skončil remízou 0:0, po ktorej Katalánci aj naďalej strácajú na “Atlétov” dva body. Realu síce odskočili o bod, no ten mal v čase, keď sa títo dvaja adepti na titul rozchádzali bez gólov, zápas k dobru.

Všetko mohlo byť inak, ak by vyšlo Messimu jeho neskutočné sólo zo 41. minúty, ktorým zamestnal hneď deväť hráčov súpera. Zachraňovať ale musel napokon až azda najlepší brankár sveta Jan Oblak. Pozrite, ako vychytal argentínskeho kanoniera, ktorý podobne ako celá Barcelona čaká na gól proti tomuto súperovi už 220 minút.