Cristiano Ronaldo sa momentálne teší z príchodu svojich dvojičiek na svet. Kvôli nim dokonca vynechal aj zápas o 3.miesto na práve skončenom Pohári konfederácií. Futbalovou verejnosťou však stále vo veľkom koluje sága o jeho odchode z Realu Madrid. Najnovšie sa k nej vyjadril jeho spoluhráč Gareth Bale!

Cristiano Ronaldo mal pred pár týždňami údajne oznámiť svojim spoluhráčom a vedeniu Realu Madrid, že chce opustiť klub. Táto informácia sa onedlho dostala do médií, pričom sa okamžite začalo špekulovať o jeho možnom novom pôsobisku. K tejto ságe sa už vyjadrili aj samotný Ronaldo či prezident Realu Pérez. Cristianovi spoluhráči z Madridu však zatiaľ zaryto mlčia. Na nedávnom golfovom turnaji sa na odchod 32-ročného Portugalčana z Madridu spýtali jeho parťáka Garetha Balea. Takúto odpoveď ale nikto nečakal.

Gareth Bale je Ronaldovým spoluhráčom od roku 2013, kedy prestúpil do Realu z Tottenhamu. Keď sa ho teraz spýtali na možný odchod klubovej superstar, každý očakával nejakú zdvorilostnú frázu a neurčitú odpoveď. Reprezentant Walesu sedel v golfovom vozíku, keď sa ho reportér opýtal na Ronalda. Bale na otázku reagoval veľmi stroho, keď len mávol rukou a šoférovi vozíka dal príkaz na odchod. Fanúšikovia Realu Madrid vo veľkom špekulujú, čo týmto Bale myslel. Zatiaľ však môžu len hádať, čo presne malo toto Baleove gesto znamenať.

Gareth Bale a jeho reakcia na otázku o odchode Cristiana Ronalda z Realu Madrid

Zdroj: Givemesport.com | Foto|Video: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D