Didier Deschamps je trénerom francúzskej reprezentácie už od roku 2012 a momentálne musí riešiť celkom príjemné starosti. Vo svojej krajine má totiž niekoľko talentovaných hráčov, medzi ktorými si musí vybrať, kto pocestuje na záverečný šampionát do Ruska. Najväčšia sila Francúzska je určite v útoku, kde sa vyskytuje jedno hviezdne meno za druhým. 

Dlhoročnou oporou “Les Bleus” je aj útočník Arsenalu Olivier Giroud, ktorý od leta nenastupuje pravidelne v základnej zostave svojho mužstva. Svoju ťažkú situáciu si uvedomuje aj sám hráč, no na odchod z klubu netlačí. Všetko ale môže byť inak, pretože v najnovšom rozhovore poslal asistent trénera Guy Stéphan jasný odkaz svojmu zverencovi.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

“Je nám jasné, že nehrá dostatočne vo svojom klube a Didier už mal možnosť o tomto hovoriť. V nasledujúcich týždňoch musí nájsť riešenie. Všetko závisí len a len od neho. V posledných mesiacoch bol veľmi dobrý, pracoval na sebe a dával dôležité góly. Teraz však musí znova začať hrať čo najviac.”

Olivier Giroud bol odsunutý na druhú koľaj po tom, čo klub podpísal Alexandra Lacazetta, ktorý je mimochodom taktiež členom francúzskej reprezentácie. 31-ročný útočník bol v lete spájaný s odchodom z Arsenalu, no ten sa napokon nekonal. Záujem prejavil West Ham a tiež Everton, ktorý údajne ešte stále stojí o jeho služby.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

Zdroj: Sportbible.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

DavidV
Mladý chalan, ktorý miluje šport. Aktívne sa venujem futbalu už niekoľko rokov a za ten čas som sa naučil jednu podstatnú vec. Futbal nie je hra, ale spôsob života.