Niekdajšia americká lyžiarka Julia Mancuso patrila celé roky do absolútnej špičky zjazdového lyžovania Tteraz má však má inú veľmi dôležitú rolu, a to rolu matky. Jednou z najnovších fotografii však rozvírila vlnu diskusií. A netreba sa čudovať.

Vrcholom jej kariéry bol zisk olympijského zlata v obrovskom zjazde v Turíne 2006. To vybojovala s viac než polsekundovým náskokom, čím nadviazala ešte ako 21-ročná na úspešne ťaženie z mládežníckej úrovne. Na nej sa stala päťkrát majsterka sveta. Okrem toho získala ďalšie medaily aj na majstrovstvách sveta a mnohokrát stála na stupňoch víťazov aj vrácmi svetového pohára. Na celkové celosezónne prvenstvo ale napokon nikdy nedosiahla.

Dnes už 36-ročná Američanka je od minulého roku mamou a rodičovstvo kedysi výzorovo nie práve najvýraznejšej lyžiarke evidentne prospieva. No tak, ako je to dnes v móde, aj on zásobuje sociálne siete pozitívnymi a šťastnými fotkami, pričom v ostatnom čase pridáva aj odvážnejšie príspevky. Jeden z nich však bol podľa niektorých cez čiaru. Od jedného z fanúšikov si dokonca “vyslúžila” odkázanie na nemenovanú stránku pre dospelých ako “budúceho povolania”.

Odvážne fotky s výstrihom >>> TU <<< a >>> TU <<<

A foto, ktoré je podľa mnohých nevhodné, či prinajmenšom cez čiaru, hoci aj to je súčasť života >>> TU <<<

Foto: Insgragram/juliamancuso