Chelsea je v aktuálnom prestupovom období spájaná s hráčmi svetového kalibru. Reálne však zatiaľ nedosiahli do oficiálnosti ani jednu novú posilu, no prestupy Raheema Sterlinga a Nathana Akého sú už dohodnuté a čoskoro budú verejne oznámené.

Sterling ani Aké by však v žiadnom prípade nemali byť poslednými posilami The Blues v tomto lete. S najnovšími správami o ďalšej možnej posile prišiel dôveryhodný expert Fabrizio Romano. Podľa talianskeho novinára sa Chelsea intenzívne zaujíma o Sergea Gnabryho z Bayernu. Situácia nemeckého útočníka je totiž zapeklitá, čo chce geniálne využiť práve Chelsea.

Gnabrymu totiž už o rok skončí platnosť zmluvy a s Bayernom sa na jeho predĺžení nedokázal dohodnúť napriek oficiálne predloženým ponukám. Problémom je totiž požadovaný plat. Gnabry si vraj pýta poriadne prestrelenú čiastku vysoko nad ponúkanou sumou 15 miliónov eur/rok zo strany Bayernu. Nemeckému majstrovi však tečie do topánok a ak sa s Gnabrym nedohodne, bude ho musieť počas tohto prestupového obdobia predať.

Zdroj: Twitter/Fabrizio Romano | Foto: Instagram/fcbayern