Útočník Fernando Torres má skúseností na rozdávanie. Zahral si v anglickej Premier League i v španielskej La Lige. Svojho času patril medzi najlepších útočníkov na svete. Kto je však podľa neho najlepším brankárom súčasnosti?

Fernando José Torres Sanz bol dlho hráčom španielskeho Atlética Madrid a myslí si, že práve v tomto tíme pôsobí aj najlepší brankár na svete. Mnohí za najlepších gólmanov označujú hráčov ako De Gea, Buffon, Neuer či Courtois. “El Niňo” ale za najlepšieho muža medzi tromi žrďami považuje niekdajšieho spoluhráča Jana Oblaka. „Nikdy som nevidel brankára ako on. Je s obrovským náskokom najlepší na svete,“ povedal Torres pre portál AS.

Jan Oblak je 25-ročný slovinský futbalista, ktorý je súčasťou madridského Atlética od roku 2014. Predtým bol hráčom Benficy Lisabon, ale počas rokov 2010-2014 bol až štyrikrát na hosťovaní v iných portugalských tímoch. Ešte pred Benficou hájil svätyňu svojho materského klubu NK Olimpija Ľubľana.

Zdroj: As.com | Foto: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D