Španielsky útočník Fernando Torres už pred pár týždňami oznámil, že po sezóne opustí svoj materský klub Atlético Madrid. Špekuluje sa o jeho odchode do Číny, či MLS. Podľa mnohých fanúšikov je však “El Nino” na ceste do škótskeho klubu Rangers FC!

Novým trénerom Rangers FC sa stal niekdajší legendárny záložník Liverpoolu Steven Gerrard. Ten si mal ako prestupový cieľ číslo 1 zvoliť Slováka Martina Škrtela. Náš obranca ale možno nebude jediným jeho bývalým spoluhráčom, ktorý by mohol hrať pod jeho vedením. Na Twitteri totiž Torres zazdieľal status, v ktorom zablahoželal Gerrardovi k novej funkcii.

Podľa mnohých je ale práve tento status jedným z dôkazov, že 34-ročný Španiel by sa mohol stať novou posilou Rangers. Viacerí fanúšikovia ho o to doslova žiadajú a píšu mu, že bude v škótskom klube viac ako vítaný. Stane sa trio Gerrard – Torres – Škrtel naozaj novou kostrou mužstva Rangers FC?

Zdroj|Foto: Twitter, Sportbible.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D