V pondelok 7.1.2019 sa uskutočnila tlačová konferencia, ktorá mala okrem zhodnotenia účasti slovenských hokejistov na MS juniorov do 20 rokov, vysvetliť aj obvinenia, ktoré na internete zverejnila dvojica mladých reprezentantov. Fanúšikovia ju však celú považovali za frašku a to donútilo jedného z jej účastníkov Martina Fehérváryho, aby sa k danej veci vyjadril ešte raz.

Mladú nádej slovenského hokeja totiž mnoho ľudí obviňovalo z toho, že jej slová na tlačovej konferencii boli povedané z donútenia. Väčšina bola taktiež presvedčená aj v tom, že mladík bol veľmi nervózny a pil neštandardne veľa vody. K ním sa mal dokonca pridať aj jeho otec a to svojím komentárom. Práve tieto špekulácie sa snažil 19-ročný obranca utíšiť tým, že sa k celej veci vyjadril prostredníctvom svojho konta na Facebooku.

Vyhlásenie Fehérváryho k tlačovke v nezmenenom znení

“Pekne zdravím všetkých fanúšikov, veľa z Vás má na mňa momentálne ťažké srdce a je mi to veľmi luto. Moj osobný pohľad na celú situáciu bol asi taký, že som ani nechcel ísť na tlačovú konferenciu. Na druhú stranu som kapitán a vedel som že niečo povedať budem musieť. Chcel by som hlavne povedať že pre mňa, je hokej prvoradý a veci spojené s tým aby som podával čo najlepsie výkony. Aby som bol zdravý, dodržiaval životosprávu a zodpovedne sa pripravil či už na zápas alebo tréning. Pokaždé keď som reprezentoval SLOVENSKO som bol veľmi hrdý a bolo mi jedno v akej vekovej kategórii alebo aký tréner ma trénoval, vždy bolo pre mňa prvoradé že som mohol reprezentovať moju krajinu! Vec ktorú som nikdy nerobil a ani neplánujem robiť je hodnotenie výkonov alebo prácu druhého človeka do médií, predovšetkým spoluhráčov alebo trénerov. Nemyslím si že by som to mal byť ja, kto určuje, kto podal ake výkony alebo kto pracuje na akej pozícii. K samotnej tlačovke poviem asi iba toľko že som bol po 20 hodinovej ceste a rovno z autobusu som si sadol pred 40 novinárov s kamerami a mikrofónmi. Nejdem sa teraz vyhovárať ale veľa z vás sa má pýtalo prečo má tak “suší” a prečo som bol taký nesvoj. Pevne verím že chápete môj pohľad na celú situácia. Fehy”

Tlačovku Bokroša si môžete pozrieť >>>TU<<<

Zdroj|Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.