Real Madrid pred pár týždňami stratil svojho trénera, keď rezignoval Zinedine Zidane, a v podstate len o pár dní na to prišli “Pusinky” aj o svoju najväčšiu ofenzívnu superstar Cristiana Ronalda. To však otvára dvere pre “straneného syna” Jamesa Rodrígueza!

Reprezentant Kolumbie opustil Real Madrid minulý rok v lete, keď zamieril na dvojročné hosťovanie do Bayernu Mníchov. Dôvodom jeho odchodu bola slabá vyťaženosť v zápasoch. Po odchode Zidana a teraz aj Ronalda je však práve James Rodríguez podľa mnohých vhodným kandidátom na to, aby (opätovne) posilnil rady “Bieleho baletu”.

Španielske weby ako Marca či AS dokonca tvrdia, že sám hráč sa chce do Realu Madrid vrátiť. Hoci počas sezóny sa uvádzalo, že James Rodríguez je v Bayerne spokojný, nedávne správy hlásia, že vedenie klubu s ním viac údajne nepočíta. Tomu, že fanúšikovia Realu Madrid sa môžu zrejme opäť tešiť na Jamesa v bielom drese, napovedá aj fakt, že k jeho osobe nevydal Real Madrid žiadne verejné stanovisko.

Len pred pár dňami totiž Real Madrid dementoval správy o avizovaných príchodoch Neymara či Mbappého, ale špekulácie o odchode Ronalda zostali nepovšimnuté a ten napokon skutočne odišiel do Juventusu.

Momentálne sa to isté deje s Jamesom, pretože k špekuláciám o jeho osobe sa klub nevyjadril, ale napríklad Neymarov prestup vyvrátilo vedenie “Los Blancos” už druhým prehlásením. Bol by návrat Jamesa Rodrígueza do Realu Madrid správnym krokom?

Zdroj: Givemesport.com | Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D