Očakáva sa, že po rozporuplnej sezóne Realu Madrid prídu v lete 2018 viaceré zmeny. Z hviezdnych hráčov sa najviac hovorí o odchode Balea či Benzemu, ale teraz vyrukovali na povrch informácie, že nanápadná hviezda “Bieleho baletu” Toni Kroos je na odchode do Anglicka.

Nemecký záložník Toni Kroos na seba nepúta takú pozornosť, ako iné futbalové superhviezdy, každopádne však patrí medzi najlepších hráčov sveta na svojom poste. Podľa posledných správ zo Španielska mal 28-ročný stredopoliar dokonca už súhlasiť s odchodom do Anglicka, kde má o neho javiť najväčší záujem José Mourinho z Manchestru United, ktorý hľadá náhradu za končiaceho Michaela Carricka.

Pred pár hodinami sa ale na viacerých portáloch objavila prekvapujúca správa, že do boja o Kroosove služby sa mal zapojiť aj španielsky manažér konkurenčného Manchestru City Pep Guardiola. Podľa webu Transfermarkt je cena bývalého hráča Bayernu Mníchov momentálne 80 miliónov eur.

Zdroj: Express.co.uk, Transfermarkt.com | Foto: Twitter, YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D