Romelu Lukaku pred pár dňami prestúpil z Evertonu do Manchesteru United. S tímom “Červených diablov” už absolvoval aj prvý tréning. Počas neho sa mu však podaril menší fail a fanúšikovia Chelsea za to belgického útočníka kruto vysmiali!

Keď Romelu Lukaku odmietol podpísať s Evertonom nový kontrakt, okamžite sa začali šíriť špekulácie o jeho prestupe. Najpravdepodobnejší sa javil návrat do londýnskej Chelsea, ale 24-ročný Belgičan si napokon vybral Manchester United. V novom pôsobisku už absolvoval aj prvý tréning. Podarilo sa mu však pokaziť hneď prvý dotyk s loptou, keď nedokázal spracovať prihrávku od spoluhráča Marcusa Rashforda.

Fanúšikovia Chelsea to nenechali len tak a na svojom účte na Twitteri okamžite zverejnili krátke video z tohto failu aj s posmešným popisom. Hneď sa toho chytili aj britské športové portály a Lukaku si za jeden nepodarený dotyk s loptou musel o sebe prečítať vlnu posmešných komentárov.

Romelu Lukaku a jeho fail na prvom tréningu s United

Foto: YouTube | Video: Twitter

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Vieš jak to hovoria, len rob, to čo miluješ a už nikdy nebudeš musieť robiť. Som "pokreslený" hajzlík, ktorý sa živí tým, čo ostatní chlapi robia zadarmo. A nemusel som pri tom ani začínať v péčku pre gayov. :D