U nás v Športovom magazíne sledujeme kariéru najznámejšieho slovenského fyzioterapeuta veľmi podrobne. Po vydaní a úspechu jeho prvej knihy prichádza s ďalšou, tentokrát neváhal a okrem Attilu Végha využil pomoc aj ďalšej legendy slovenského MMA. 

Okrem toho, že sa Tomáš v kariére presunul na západ a momentálne pôsobí v trnavskej športovej klinike Proclinic, pripravuje pre fanúšikov ďalšiu novinku. Tou by podľa jeho vlastných slov mala byť nová publikácia, ktorá by opäť mala byť určená pre rekreačných športovcov a ľudí, ktorí sa chcú zlepšiť po fyzickej, ale aj zdravotnej stránke.

V novej knihe Tomáša Kulana sa okrem šampióna Attilu Végha objaví aj fanúšikom dobre známy Ivan Buchinger. Jeden z trojice najúspešnejších bojovníkov MMA na Slovensku a fantastický zemiar pôvodom z Gabčíkova je jediný z našich končín, ktorý sa môže pochváliť zápasom s veleznámym Conorom McGregorom.

“Nová kniha má vyjsť v roku 2021 a bude obsahovať nové postupy, ktoré využívam a ktoré som počas svoje praxe fyzioterapeuta nadobudol. Môžete sa tešiť na hlavné tváre a ťaháky mojej knihy, Attilu Végha a Ivana Buchingera, s ktorými nejaký ten čas úzko spolupracujem,” približuje Tomáš.

Nuž, nevieme sa dočkať a veríme, že Kulanko opäť nesklame 🙂

Zdroj|Foto: Tomáša Kulana, Instagram/ tomascorekulan