Úradujúci anglický šampión patrí medzi najbohatšie kluby na svete, o čom svedčia aj príjmy jeho opôr. Na verejnosť ale prenikla informácia, ktorá neteší fanúšikov ani vedenie londýnskeho klubu.

Belgický krídelník Eden Hazard je v súčasnosti najlepšie zarábajúcim hráčom Chelsea s týždenným príjmom na úrovni 200 tisíc libier. Prevyšuje tak druhého Fábregasa i všetkých ostatných spoluhráčov. Aktuálny kontrakt mu sćie vyprší až v júni 2020, no vedenie tímu svojej opore údajne ponuklo navýšenie platu na rovných 300 tisíc libier týždenne, čím by sa stal najlepšie zarábajúcim hráčom celej anglickej ligy.

Sledujte Športový Magazín aj na Instagrame – TU

Eden Hazard mal však túto ponuku odmietnuť i napriek tomu, že je podľa jeho slov v tíme šťastný. Týmto krokom ale obnovil špekulácie týkajúce sa jeho prestupu do Realu Madrid, ktorý potrebuje do svojej ofenzívy čerstvú krv. Madridský gigant sa o čoskoro 27-ročný klenot Chelsea zaujíma dlhodobo, pričom toto leto sa o jeho služby nepokúsil údajne len preto, že sa obával následkov vážneho zranenia, ktoré prinútilo Hazarda pauzovať viac ako štvrť roka.

Zdroj: Givemesport.com | Foto: Twitter

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk