Odchod Cristiana Ronalda zasiahol aj jeho spoluhráčov, ktorí mu prostredníctvom sociálnych sieti vyjadrili svoju vďaku, obdiv a niektorí ho označili aj ako svoj vzor. Z ich vyjadrení vycítiť, že bol ťahúňom nielen na ihrisku, ale aj mimo neho.

Karim Benzema: “Mohol by som povedať veľa, ale budem stručný. Bolo pre mňa potešením a cťou hrať s najlepším futbalistom na svete. Prajem ti všetko najlepšie Cristiano!”

Keylor Navas: “Cristiano, ďakujem za všetko, čo bolo až do tvojho odchodu z klubu. Hrať s tebou bolo vždy radosťou. Boh ti žehnaj v tejto novej etape.”

Theo Hernández: “Bolo potešenie hrať vedľa najlepšieho hráča na svete. Želám len to najlepšie v tvojej novej etape.”

Lucas Vázquez: “Bolo mi potešením Cris! Jednoducho NAJLEPŠÍ!”

Sergio Ramos: “Tvoje góly, čísla a všetko, čo sme spolu vyhrali, hovorí samo za seba. Zaslúžil si si významné miesto v histórii Realu Madrid. Fanúšikovia Realu nikdy nezabudnú. Bolo potešenie s tebou hrať. Veľké objatie a veľa šťastia!”

Dani Carvajal: “Bola to česť hrať po tvojom boku, stal si sa legendou. Želám len to najlepšie.”

Toni Kroos: “Bol si rozhodujúci pri výhre trofejí, ktoré sme získali v poslednom roku! Skutočný šampión. Bolo mi potešením s tebou hrať! Všetko najlepšie, legenda.”

Dani Ceballos: “Bola to česť hrať vedľa najlepšieho hráča na svete. Zanechávaš nezmazateľnú stopu a som ti vďačný, že si pre všetkých každý jeden deň príkladom. Prajem len to najlepšie v novej etape.”

Achraf Hakimi: “Pre hráčov si bol vždy príkladom hodným nasledovania a snažil som sa sústrediť na každý detail, aby som sa naučil čo najviac. Všetci fanúšikovia Realu na teba nikdy nezabudnú, dal si pre tento znak a dres úplne všetko. Bol to luxus a pýcha byť tvojím spoluhráčom.”

Nacho Fernández: “Bolo mi potešením hájiť tento znak po tvojom boku. Si aj vždy budeš číslo jedna. Všetci fanúšikovia z Madridu si ťa budú pamätať ako vodcu. Veľa šťastia v novej etape!”

Borja Mayoral: “Cristiano, nechávaš nezmazateľnú známku na Reale Madrid a na všetkých, ktorí mali tú česť byť tvojimi spoluhráčmi. Ďakujem ti za tvoju pomoc mladším a za vzor, v ktorom môžeme vidieť pokrok v každom tréningu. Bolo mi potešením.”

Marcos Llorente: “Veľa šťastia v tvojej novej etape Cristiano. Aj keď odchádzaš, história, ktorú si v tomto drese zanechal, sa navždy vryje do pamäti.”

Casemiro: “S tebou som sa učil, bavil som sa a vyhrával som. Ďakujem za všetko, priateľ môj.”

Marco Asensio: “Hrať s tebou bolo radosťou, si príkladom v každom smere. Želám veľa šťastia v novej fáze.”

Gareth Bale: “Neuveriteľný hráč a top chlap! Bolo mi potešením hrať po tvojom boku počas posledných piatich rokov. Veľa šťastia, priateľ môj.”

Zdroj: Instagram/ Twitter Foto: Twitter