Real Madrid sa ešte poriadne nespamätal z odchodu Cristiana Ronalda a už mu hrozí strata ďalšieho kľúčového hráča. Cieľovou destináciou by mal byť údajne znova taliansky veľkoklub Juventus FC. 

Je verejne známe, že Marcelo a Cristiano Ronaldo sú veľkí kamaráti. Preto bolo nanajvýš čudné, že od brazílskeho ľavého obrancu dlho neprichádzala na odchod jeho spoluhráča a dobrého priateľa žiadna reakcia tak, ako to urobili ostatní spoluhráči z kráľovského veľkoklubu. Aj to posilnilo špekulácie, že brazílsky ľavý bek sa s Ronaldom nelúčil preto, lebo ich cesty sa čochvíľa opäť stretnú. Marcelo však nakoniec všetko napravil a napísal Ronaldovi krásny odkaz. Ani to však nevylučuje jeho odchod z Madridu.

Marcelo by mohol svojho spoluhráča z Realu Madrid nasledovať a odísť za ním do Talianska. S touto správou prišiel Gazzetta dello Sport. Informácie ale popierajú samotné zdroje z Juventusu, ktorý údajne nemá záujem o tohto ľavého beka.

Všetko však môže zmeniť nezáujem Alexa Sandra uzatvoriť novú zmluvu. Rokovania medzi ním a Juventusom podľa všetkého uviazli v slepej uličke a alternatívou by mohol byť jeho o tri roky starší reprezentačný kolega z Realu Madrid.

Zdroj: as.com | Foto: Twitter